Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Orosené vstupní dveře

Dobrý den,

mám pár měsíců po rekonstrukci a všimla jsem si, že kolem nových vchodových dveří mi to celé praská, začíná se tvořit plíseň a dveře i zámek jsou nonstop orosené. Dveře ale dobře těsní. Nevěděli byste, co je špatně? Dělal mi to jeden zedník. Odpověď asi bude, brátit se na něj, ale ráda bych znala i jiné názory, abych si trochu mohla pohlídat, co mi řekne on.

děkuji

Marvanová

Mohly by to bohužel být i nevhodné dveře. Správné vchodové dveře pro naše klimatické podmínky jsou tepelně izolované, aby se tohle nestávalo. Existuje i dveřní kování s přerušeným tepelným mostem, to se pak nerosí (resp. rosí, ale ne tolik).