Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolečka z kulatiny

Zdravím, ráda bych se zeptala, jakým nejvhodnějším způsobem nařezat poměrně tenká (0,5cm) kolečka z kulatiny (průměr 5,5cm), tak aby bylo jedno jako druhé? Zvládne to třeba pokosová pila? Nebude na takovou titěrnou práci příliš "hrubá"? Děkuji

příliš "hrubá"? Děkuji

Nastavíš doraz a zkusíš.
Taky záleží na počtu zubů kotouče.
Dřevo by nemělo být popraskané.
Jestli na to chceš malovat, počítej s tím, že budeš brousit do hladka.