Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myčka whirpool Chyba f8 e2

Dobrý den,

mám problém s myčkou whirpool FDG 6240.Hlásila mi chybu F8 E1 tak jsem vyměnil owi senzor a teď mi píše F8 E2 mám vyměněné odpadní čerpadlo a chyba furt hlásí.

Prosím o radu jsem už na pokraji sil.:-)

Řešení:

Tak vyřešeno.Byla vadná základní deska.Do odpadního čerpadla nešla šťáva.Koupil jsem novou myčku.Náhradni dily
mám kdyby měl někdo zájem třeba o display nebo naposteci čerpadlo nebo něco jiného.Děkuji za reakce.

8-1 (F8E2) – Drain pump electrical issue. Drop power to the dishwasher and check the wiring at the drain pump. If it's ok, remove the pump and check the windings with your meter. An open winding triggers the same error code.
Zkontroluj kabely k čepadlu, případně čerpadlo samotné.