Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na vyboulené futra

Zdravím. Mám v koupelně dveře které nejdou zavřít kvůli tomu že v půlce dveří se mi hnuli futra asi o centimetr. Potřebuji poradit jak ty futra zatlačit tak aby to drželo. Zkoušel jsem to roztáhnout pomocí desky která je zatlačila, no po uvoľnení desky se futra vrátili do vybouleneho stavu. Jsou to dveře do koupelny na starém rodinném baráku a hledám co nejjednodušší způsob jak si stín poradit. Máte někdo nějaký tip? Děkuji vam

Všichni rádcové se zaměřili na kovový futra, ale co když tam má tazatel dřevěný:-). Jasně, rozepřít, díra, hmoždinka a vrut. Ale já bych taky hledal, proč to ty futra udělaly. Může se za nimi drolit zeď a bordel napadal do mezery, ale taky může být nějaké sedání zdiva.