Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem temu.com

Neviem kam by som zaradil otazku, pozna niekto alebo nakupuje na temu.com? Jedna sa mi o to, ci maju to registracne cislo na dan (IOSS), ze to preclia a tym padom mne to pride uz bez akychkolvek poplatkov (clo, dan) a vybavovania (ako z aliexpresu).

Nejde o to aby to doniesol Jezisko, ale vyskocila tu nejaka reklama, tak som kukol, a nasiel som tam veci za par centov ktore som mal aj v plane niekedy kupit . . . len take blbiny, napr. reflexne nalepky na dvere auta, lepky na defekt na bicykel . . . . a ci to pride v decembri alebo v januari, uplne jedno.