Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem temu.com

Neviem kam by som zaradil otazku, pozna niekto alebo nakupuje na temu.com? Jedna sa mi o to, ci maju to registracne cislo na dan (IOSS), ze to preclia a tym padom mne to pride uz bez akychkolvek poplatkov (clo, dan) a vybavovania (ako z aliexpresu).

Nejde o to aby to doniesol Jezisko, ale vyskocila tu nejaka reklama, tak som kukol, a nasiel som tam veci za par centov ktore som mal aj v plane niekedy kupit . . . len take blbiny, napr. reflexne nalepky na dvere auta, lepky na defekt na bicykel . . . . a ci to pride v decembri alebo v januari, uplne jedno.

Jo, přišlo to zásilkovnou na číslo, které nemá aplikaci. Musel jsem si jí stáhnout, protože vyhrožovali, že to za dva dny vrací odesílateli. Nic se neplatí do bezcelního liitu.
Šlo to 12. objednáno, 24. vyzvednuto.