Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení prodlužek?

Dobrý den mám dotaz jestli se dá spojit více prodlužek potřebuji kabel na 250 m a jsem úplný lajk a tak se ptám jestli by jse dalo vymyslet něco aby to bylo v pořádku. Buďto spojit prodlužovací kabely anebo něco jiného?. Děkuji vám předem za odpovědi. M

Dobrý den,nejlepší řešení je elektrocentrála.Vlastním dvě ty malé 750w,čas od času je jedna potřeba při výpadku proudu,bouřka,předělávka.Jsem chovatel, mám líhně a v nich vajíčka,to je při výpadku problém.Když to vypadne,nastartuji a nechám běžet, žádný velký randál a to mám dvoutakty,klidně si brumlá celý den na terase pod střechou,nic moc nesežere.Ono i to chlazení neběží stále a centrála si řídí otáčky podle odběru a na tom se odvíjí spotřeba.S hlídáním to neřešte,když chcípne,budete mít chvilku tmu,nalijete benzin a jede nanovo.Kdybyste vymysleli světla s menším odběrem,tak postačí i tato malá.Čas od času ji proženu někde kde není proud na uhlovou brusku,nebo vrtačku 800 w a ani nejede na plné otáčky a stíhá.
Jinak nevím kolik vás bude a jak dlouhá akce,my jsme to dělali tak,že jsme sud dali předem k někomu do chlaďáku a pivo ani kvůli žíznivcům nestihlo zteplat.Případně sud strčit do velkého odpadkového pytle a obsypat drceným polystyrenem.Zrovna tak uskladnit takto obsypaný záložní sud někam do stínu.
Když si vzpomenu na akce mládí,jezdili jsme pro pivo do hospody s velkým kbelíkem a taky nestačilo pivo zteplat.Žádná elektřina a svícení,jen oheň a kytary.Pár akcí v přírodě nam narušili příslušníci VB ,jo krásné vzpomínky na mladá léta.:-)