Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka – kde vzít????

Dobrý den, moc a moc Vás všechny prosím, pomozte IDůchodci, jak se jmenují a nejlépe i kde koupit Bezdrátová sluchátka. Moje paní je má, ale asi neví o čem mluvím. Má je pouze k mobilu, kde se musí stáhnout aplikace a jinak „prý“ to už nejsou bezdrátová. Myslím, že se „po čertech“ mýlí a nejsme schopni se domluvit!!!
Já mám na mysli taková, která zastrčím do jakého – koli zažízení – pokaždé do jiného na jacka 3,5 mm (do věže, do televize,do notebooku, do telefonu, aj.) a když mi zapíská konvice s vodou na kafe, tak musím vše zastavit, vyndat je z uší a jít to řešit.
Jsou to sice jen špunty do uší (ty mi vyhovují nejlépe – nechci velká sluchátka a roztahovat tu dlouhé kabely), ale bojím se dne, kdy na to zapomenu a strhnu zažízení ze stolu. Zažízení je mnoho – a všechny na Jack 3,5.
Nemusejí být extra kvalitní (ikdyž nastavení bysů a výšek by nevadilo)
Moc děkuji za každou radu.
Michal

Dobrý den, moc vám děkuji za radu, ale mám problém.

Koupil jsem si tento vysílač BT:
https://www.bonyplus.cz/bluetooth-audio-vysilac-e151874.htm

a k němu tato sluchátka:
https://www.bonyplus.cz/bezdratova-sluchatka-s-powerbankou-f9-tws-cerne-e152893.htm

Odnesl daleko všechna zařízení s BT a přes to to nejde – co prosím dělám špatně???

Pozn.: u sluchátek chybí český návod

Moc děkuji za každou radu. Michal