Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka – kde vzít????

Dobrý den, moc a moc Vás všechny prosím, pomozte IDůchodci, jak se jmenují a nejlépe i kde koupit Bezdrátová sluchátka. Moje paní je má, ale asi neví o čem mluvím. Má je pouze k mobilu, kde se musí stáhnout aplikace a jinak „prý“ to už nejsou bezdrátová. Myslím, že se „po čertech“ mýlí a nejsme schopni se domluvit!!!
Já mám na mysli taková, která zastrčím do jakého – koli zažízení – pokaždé do jiného na jacka 3,5 mm (do věže, do televize,do notebooku, do telefonu, aj.) a když mi zapíská konvice s vodou na kafe, tak musím vše zastavit, vyndat je z uší a jít to řešit.
Jsou to sice jen špunty do uší (ty mi vyhovují nejlépe – nechci velká sluchátka a roztahovat tu dlouhé kabely), ale bojím se dne, kdy na to zapomenu a strhnu zažízení ze stolu. Zažízení je mnoho – a všechny na Jack 3,5.
Nemusejí být extra kvalitní (ikdyž nastavení bysů a výšek by nevadilo)
Moc děkuji za každou radu.
Michal

Hľadaj v googli (napr. heureka) "bezdrátová sluchátka", alebo "BT sluchátka", alebo "blue tooth sluchátka". Tie môžeš pripojiť priamo na zariadenia vybavené technológiou BT (telefón, notebook a podobne). Google ti dodá stovky výsledkov v cenových kategóriách od 3€ do 300€ za kus (a viac). Ak to chceš aj na iné zariadenia ktoré nemajú BT, ale majú 3,5 mm jack, tak potrebuješ okrem takýchto slúchadiel aj adaptér, ktorý nájdeš pod heslom napr. "adaptér jack na BT". Výsledkov bude tiež viac, pravdepodobne v cene okolo 10€. Obe tieto zariadenia je treba občas nabiť, nabíjací USB kábel by mal byť súčasťou balenia. Pri výbere si preto všímaj aj výdrž batérie.
PS: S tvojou paní by som sa nedokázal dohodnúť ani ja, aj keď si viem predstaviť BT slúchadlá, ktoré okrem BT dokážu komunikovať aj cez - inak nabíjací - USB konektor.

Dotaz je zcela zmatený.

Bezdrátová sluchátka fungují bez drátu a teda rozhodně ne na Jack 3,5mm.

Bezdrátové musí být jak sluchátka, tak i to zařízení, ke kterému se sluchátka připojují. Nejrozšířenější bezdrátová sluchátka jsou pro přenos přes Bluetooth a teda Bluetooth musí být jak sluchátka, tak i to zařízení, které bude použito na přehrávání audia. Existují i převodníky Bluetooth-Jack3,5mm, ale počítej pak se zhoršenou kvalitou audia.

Dobrý den, moc vám děkuji za radu, ale mám problém.

Koupil jsem si tento vysílač BT:
https://www.bonyplus.cz/bluetooth-audio-vysilac-e151874.htm

a k němu tato sluchátka:
https://www.bonyplus.cz/bezdratova-sluchatka-s-powerbankou-f9-tws-cerne-e152893.htm

Odnesl daleko všechna zařízení s BT a přes to to nejde – co prosím dělám špatně???

Pozn.: u sluchátek chybí český návod

Moc děkuji za každou radu. Michal