Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupím relé na 9 V?

Dobrý den! Mám dotaz. Kde koupím obyčejné rozpínací relé, kde vstup do relé pro rozepnutí je na 9 V a rozpínaný obvod taky operující s 9 V? Případně může být oboje na 12 V. Taky může být zároveň spínací a rozpínací. Ideálně za rozumné peníze, mám to jen na blbnutí a experimentování. Děkuji

To by jich tam musel koupit tak 10. Jinak s dopočtem, balným a dopravou vyjde i 1 kus na 435 Kč+ DPH= 526 Kč.
Z obchodních podmínek:

Minimální hodnota zakoupeného zboží: Pro ČR: 300 Kč bez DPH
Dopočet do minimální ceny se účtuje v případě, kdy je hodnota odebraného zboží nižší, než je minimální hodnota pro daný stát.
Balné: Do hodnoty zboží 1000 Kč bez DPH se účtuje balné 50 Kč bez DPH.
Dopravné a doběrečné: Dopravné se účtuje dle váhy zboží, rozměrů a typu zboží. Od 85 Kč bez DPH.

Jinde to jde levněji, ale tazatel stejně potřebuje relé na nižší napětí, viz rady nahoře.