Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP wifi kamera

Zdravím všechny,

mám tuto kameru:
https://www.mall.cz/ip-kamery/solight-venkovni-otocna-ip-kamera-100125235170?gclid=Cj0KCQjw1aOpBhCOARIsACXYv-cPnmYZelrIUnwep1CGoDMfc_wl_YsmMVkz2ARAnQQ41USo4CEdP3gaAr0wEALw_wcB

Je pro ni aplikace do telefonu pro zobrazení obrazu z ní a nastavování, ale mám dotaz jestli je nějaký způsob, jak dostat živý přenos z této kamery do PC s Windows 10.

Dekuju za odpovědi :)

Kamera nebude mat onvif, to je len moznost aplikacie, ktora vie obsluhovat aj onvif kamery, ale tato to na 99% nema.
Predpokladam, ze je to klon tejto, co som testoval.

Tieto kamery nedisponuju typickym pristupom cez webove rozhranie, ale maju v sebe zabudovany add-on, ktory ked povolis stiahne ti aplikaciu (VMS) na pc, ktoru mozes pouzit na manazovanie kamier.
Ak je tvoja nejakym takymto klonom mohla by to mat v sebe tiez zabudovane.

Díky za odpověď, když zapnu ten onvif v aplikaci, tak můžu měnit heslo ale nevím kde najít to, které tam je teď, v PC jsem přes jeden program našel IP adresu u které je: "(onvif)" takže ten program asi našel tu kameru, ale chce po mě to heslo a user name, což nevím kde najít 🤔