Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulozenie dreveneho tramu v murive

Ahoj,

Na starsej chate potrebuje dvihnut podlahu o cca 60 cm. Podlaha bude na drevenych tramov 100*180. Tieto tramy potrebujem ulozit v skarobetonovych tvarniciach.
Mozem tieto drevene hranoly obliat betonom ? Chcel by som zabrait pripadnemu kruteniu. A cim ich natriet ak ich zalejem betonom ?

Vdaka,

Mato

Ahoj,

Na starsej chate potrebuje dvihnut podlahu o cca 60 cm. Podlaha bude na drevenych tramov 100*180. Tieto tramy potrebujem ulozit v skarobetonovych tvarniciach.
Mozem tieto drevene hranoly obliat betonom ? Chcel by som zabrait pripadnemu kruteniu. A cim ich natriet ak ich zalejem betonom ?

Vdaka,

Mato

Nemůžeš. V případě klidu, a kvalitně odvedené práce "NESMÍŠ" trámy zalít betonem!!!

Kroucení zabráníš tím, že koupíš kvalitní surovinu od toho, Kdo ví co dělá, a co prodá
Nechává se standardně 5 centimetrová mezera