Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhradní hoblovací nože

zdravím,
chci se prosím zeptat, jestli je nějaký výrobce náhradních hoblovacích nožů?
Mám protahovačku Scheppach 1080. Výrobce nabízí jeho náhradní nože a ty mají nějakou kvalitu. A mě by zajímalo, jestli je nějaký jiný výrobce nožů, který dělá nože z kvalitnější oceli(zřejmě by nože dělal do různých značek protahovaček).

Díval jsem se na netu, ale nic jsem nenašel. Jen ty originál. A pak od firmy Woodster, ale to je prý taky Scheppach.

děkuji

Dobrý den,nepíšete proč nové nože?Pokud se nůž nevyštípne,tak se dají nabrousit.Nože vydržejí leta,kilometry nahoblovaného dřeva.Osobně bych koupil ty originál,jsou za necelou tisícovku dva.
Vlastním podobnou protahovačku z Lidlu,zatím toho moc nenahoblovala,tak uvidím.Jinak mám samodomo pilu s hoblovkou,vyrobeno okolo pětaosmdesátého roku minulého století.Nahoblováno opravdu hodně,mám spoustu staveb ze dřeva a obloženo uvnitř domu.Dříve to byl stroj,který měl málokdo ,nahobloval jsem spoustu dřeva kamarádům na stavby.Nože stále původní,jen několikráte nabroušeny.Rezervní mám také,stále jsou zabaleny v mastném hadru ve skříni.:-)