Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posuvne dvere na laminatove podlaze

Zdravím kutily a prosím o radu. Budu si dělat vestavnou skříň s posuvnými dveřmi a řeším typ vedení od Walteca ws70. Mohu spodní hliníkový vodici profil navrtat přímo do plovoučky?
Boční dorazové lišty o šířce 20cm po celé výšce 2,6m asi nejlépe nartat se zapustnymi šrouby? Pripadnou malou nerovnobeznost stropu s podlahou by měl dorovnat systém rolen s pružinami.
Děkuji za info a kutilství zdar!
Michal

Vodiaci profil bez navŕtavania nalep obojstrannou lepiacou páskou na podlahu. Minimálne posuvy podlahy by posuvným dverám nemuseli vadiť. Vyskúšaj a uvidíš. Ak to nevyjde, tak odlepíš a vyhľadáš iné riešenie. Pásku použi nejakú z ...bachu, obi alebo bau..., ktorú tam predávajú na prilepenie zrkadla na obkladačky, na dvere a pod.