Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kočka->auto

Dobrý den, ahoj

Máte někdo řadu jak řešit situaci, kdy parkujete auto v garáži která nemá vrata a přes noc na to auto chodí kočka? Dělá hliněné tápoty klidně z přední kapoty přes čelní sklo, na střechu az po zadní okno? Během cesty neměla problém už 2x si to čelní sklo i označit :D

Jak ji zabranit/znechutit lézt na auto?

Vrata radit nemusíte, v budoucnu se bude garáž bourat a stavět nová... Do té doby co s tím? :D

Díky

Kočku to nijek neodnaučíš. Ony na auto lezou taky hlavně pro to, že se jim líbí na teplé kapotě. Jinak tento problém mám taky, když i na chvíli, zapomenu zavřít vrata garáže. Jsou tato možná řešení: dávat na auto krycí plachtu, zhotovit nějaká provizorní vrata (viz rada s hadrou), nebo pak kyblík s vodou a houbu po ruce a před vyjetím opláchnout. To poslední mám já vždy po ruce, viz předešlé.