Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokládání OSB desek na trámy

Dokázal by mi někdo poradit jak položit OSB desky na trámy ?? mam namalovaný návrh v CAD tak že s malinkýma odpadama mi vyjdou vždy konce a začátek další desky na trámu muže to tak být? rád bych se vyhnul spojům mezi trámy (je to kreslelné přesně 1:1 jak obvod místnosti tak velikost desek a rozestupy trámu - zde na screen z CADu na IMGBB

https://ibb.co/GPJPkWC

mezi trámy půjde vata kuli akustice pod místnosti je kuchyně takže zima nehrozí mezery mají 880 mm doufal jsem že křizem dvě vrstvy ty pevné OSB 4 22mm udrží průhyb ale nejsem si jistej jestli se to takto muže pokládat. Trámky by tam možná šli nějak dovložit asi