Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokládání OSB desek na trámy

Dokázal by mi někdo poradit jak položit OSB desky na trámy ?? mam namalovaný návrh v CAD tak že s malinkýma odpadama mi vyjdou vždy konce a začátek další desky na trámu muže to tak být? rád bych se vyhnul spojům mezi trámy (je to kreslelné přesně 1:1 jak obvod místnosti tak velikost desek a rozestupy trámu - zde na screen z CADu na IMGBB

https://ibb.co/GPJPkWC

mezi trámy půjde vata kuli akustice pod místnosti je kuchyně takže zima nehrozí mezery mají 880 mm doufal jsem že křizem dvě vrstvy ty pevné OSB 4 22mm udrží průhyb ale nejsem si jistej jestli se to takto muže pokládat. Trámky by tam možná šli nějak dovložit asi

Podle mne, pokud budou ty dvě vrstvy 22 mm OSB do kříže, tak to bude OK. Ještě bych doporučil, mezi první a druhou vrstvu, položit 2 mm mirelon, který ještě sníží kročejivý hluk a zamezí i případnému vrzání. Nakonec je možné to i, po položení části podlahy na délku jedné desky horní vrstvy OSB odzkoušet.
https://izolacni-materialy.heureka.cz/mirelon-krocejova-izolace-pe-2-mm-m/#specifikace/