Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojenie AL privodu na istic

Ako pripajate privodny kabel (hlinik, ale to je jedno) na istic, ktory ma len po jednom kontakte? Potrebujem na prvy pripojit privod a nasledne pokracovat hrebenom na dalsie. Akakolvek svorkovnica nic neriesi (snad len ze by bolo spojenei cu-cu na istici namiesto al-cu) lebo potrebujem z prveho istica pokracovat dalej a na prvom musi byt aj privod.

To by chtělo hliníkový hřeben (to se asi dneska už nedělá, to se dělalo dřív).
A nebo jistič, který má svorky pro dráty a svorky pro hřeben zvlášť, myslel jsem, že je to celkem normální, ale rozvody se neživím, tak nevím.