Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Broušení betonu v panelovém domě

Zdravíčko,

Zdědil jsem být v panelovém domě.
V bytě bylo položeno původně lino, které jsme svépomocí zlikvidovali tudíž na povrchu zůstaly jen kousky lepidla a takové tkaniny. Na to jsem si koupil brusku s diamantovým kotoučem přímo na broušení povrchů že to zbrousím tím aby zůstal pouze holý beton bez nečistot.
Otázka nyní je zda má pak po samozřejmě pečlivém vysátí od prachu a nečistot dělat samonivelační štěrku když povrch je relativně rovný (jak píší již zde lino bylo). A chceme zde zase dávat lino.

Někteří píší že určitě stěrkovat někteří zase že není třeba, tak úplně nevím jak se k tomu postavit. Jedná se o cca 68m2.

Povrch vypadá po tom "lehkém líznutí" zhruba jako na přiložené fotografii samozřejmě bez vyluxování nečistot.

Moc děkuji.

A z te fotky ma nekdo neco poznat? Podstatne je, jak je to rovne a hladke, ne jaky bordel jsi tam nabrousil. Vem si lat a priloz si ji k tomu. Jestli je to rovne a nejsou na tom zuby ani hrboly, tak je nivelacka vyhazovani penez.