Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Broušení betonu v panelovém domě

Zdravíčko,

Zdědil jsem být v panelovém domě.
V bytě bylo položeno původně lino, které jsme svépomocí zlikvidovali tudíž na povrchu zůstaly jen kousky lepidla a takové tkaniny. Na to jsem si koupil brusku s diamantovým kotoučem přímo na broušení povrchů že to zbrousím tím aby zůstal pouze holý beton bez nečistot.
Otázka nyní je zda má pak po samozřejmě pečlivém vysátí od prachu a nečistot dělat samonivelační štěrku když povrch je relativně rovný (jak píší již zde lino bylo). A chceme zde zase dávat lino.

Někteří píší že určitě stěrkovat někteří zase že není třeba, tak úplně nevím jak se k tomu postavit. Jedná se o cca 68m2.

Povrch vypadá po tom "lehkém líznutí" zhruba jako na přiložené fotografii samozřejmě bez vyluxování nečistot.

Moc děkuji.

Jestli je to rovné, tak spotřeba stěrky nebude nijak závratná suma.
Hlavně to pak nechat dokonale vyschnout, aby tam nevypučela plíseň.
A pořádnou protihlukovou izolaci, jak tu píše předřečník. Žádný 2mm mirelon.

A z te fotky ma nekdo neco poznat? Podstatne je, jak je to rovne a hladke, ne jaky bordel jsi tam nabrousil. Vem si lat a priloz si ji k tomu. Jestli je to rovne a nejsou na tom zuby ani hrboly, tak je nivelacka vyhazovani penez.