Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit lak na blatníku

Dobrý den, poradil by mi nějaký hodný člověk, jak postupovat při opravě blatníků a dveří, které začínají po 3 letech (ikdyž mají forézu) dělat bubliny na laku a loupat se a reznout? Čím to zbrousit?? Mám drátěný kartáč do vrtačky a smirkový (překládaný) papír do ůhlové brusky aj.
Koupil jsem dvě hrubosti dvousložkových kytů a základovku, ale nevím, jestli dát na vybroušený povrch napřed tmel a pak základovku nebo naopak.
Moc děkuji za každou radu. Michal

Pokud se u toho auta nepočítá s tím, že to bude veterán, tak u 29 let starého vozu je úplně jedno jak se to opraví. Lakování je drahé proto, že barvy jsou drahé a technologie u používání nových "ekologických" barev neumožňuje lakýrníkovy, pokud nemá víc pracovišť pracovat plynule dál.