Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z jakeho materialu udelat policky do archivu

Ahoj,
jsem účetní a doma mám velké množství šanonů a chci si udělat v komoře archiv. Můj dotaz se týká poliček. Z jakého materiálu si je mám nechat uřezat? Mám na výběr lamino 18 mm, stavební překližku 18 mm a OSB desku 18 mm. Poličky budou 1400 mm dlouhé. Jde mi o to, aby se pod šanony neprohýbaly.
Díky
Petra

Ahoj,
děkuji všem za odpověďi. O regalu jsem uvažovala, ale v komoře asi kdysi nějaké poličky byly, protože ve zdech jsou "kapsy" a chci je využít. Nakonec koupím stavební překližku a uprostřed ji podepřu.
Petra

Dobrý den.V dílně mám police nařezané z dveří skříní,lamino 18 mm,konzole 120 cm od sebe,na každou stranu police přesahuje 35 cm.To lamino má z předního pohledu našroubovanou lištu šíře 4 cm ,opět ze stejného lamina,takže ta police je tvaru L,ta přední lišta zabraňuje prohybu.Nemám tam šanony,ale různé těžké věci,vrtačky,motory,svářečky,prostě elektrokovo díla plná krámů na regálech,na každé polici toho bude okolo metráku,nejtěžší věci blízko konzolím..Mám to tak spoustu let a nic se neprohýbá.:-)