Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Průtokový ohřívač spíná, ale nehřeje

Zdravím vás.
Mám tu jeden špek. Přestal makat průtokový ohřívač na vodu. Jedná se o Wijas Perfect 5000.
Při puštění vody se rozsvítí led dioda, ale teplá nikde. Sundal jsem ho, odebral kryt - vcelku jednoduché zařízení, ovšem pořád jsem laik. Netušíte někdo nebo nemáte zkušenost s obdobným problémem?
Samozřejmě můžu koupit jiný, ale třeba je to nějaká banalita a půjde to snadno opravit.
Přidávám ještě foto vnitřku...
Díky
[97459-screenshot-20230820-153937-galle-jpg]

Dražice jsou fajn, navíc s dlouhou a dobrou tradicí a životností. Ještě k tomu podpoříš české výrobky, což je super a i záruční a pozáruční opravy vyjdou levněji, protože to nemusí cestovat do jiných států. Já jediné co po cca 4-5 letech měním je anoda a když už to dělám, tak rovnou i těsnění příruby. Máme tvrdou vodu ze studny. Tohle téma mně připomíná, že letos bych to měl vyměnit zase, sakra :-/