Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna elektroměru

Dobrý den.
Potřebuji poradit jak postupovat? Již delší dobu sleduji spotřebu el.energie v malém domku. Průměrná denní spotřeba cca 7kw v létě 9kw v zimě. Vaření ohřívání vody atd.pouze 2 osoby. V zimě topím dřevem. Byly jsme na tři dny odjeti, tak jsem vypnul všechny spotřebiče kromě ledničky, denni spotřeba 560w a malě mrazničky 330w.Když jsem
odjížděl zkontroloval jsem elektroměr.Těsně po příjezd za 3dny bylo na elektoměru o 6kw více.Za 3dny by mělo být natočeno 2,7kw více a zdůrazňuji, že kromě dvou sptřebičů
jsem neměl nic zapnuto. Nevím opravdu co si o tom mám myslet a jak mám dál postupovat? Máte někdo zkušenosti s touto situací? Eletriku mám u EONu. Děkuji za radu.

Kdy ti naposled měnili elektroměr?

BTW: Spotřeba se neměří ve wattech ale ve watthodinách. Třeba na mé ledničce je uváděná spotřeba 217kWh/rok. Ale předpokládám, že to je nějaký průměr, kdy kompresor chvíli jde a chvíli se zastaví, kdyby kompresor jel furt, asi bych naměřil něco jiného.
:beer: