Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezovač otevření dveří

Dobrý den,

mám v bytě následující situaci: Mám dveře do koupelny, za kterými je šatní skříň s prosklenými dveřmi. Čili dveře mohu otevřít maximálně do cca 110°, poté narazí do skleněné skříně (musím na to dávat pozor, abych sklo nerozbil). Potřeboval bych vymyslet, jaký lze nainstalovat omezovač pro úhel dveří. Aktuálně vím pouze a jenom o možnosti navrtat do podlahy plastový "kolík", o který se dveřře budou zasekávat.

Víte prosím někdo o dalších metodách?

Děkuji

Vyřešil jsem to, jak tu padlo. Zarážky dveří je jako těžítko jen položená na zemi. Průvan s tím nehne a člověk pozná, kdy má přestal :-D Později jsem to předělal na pevné řešení: přilepení na dlaždici korkový špunt z karafy na vodu - vypadá to vkusně. Případně by šel i na šroub, ale tohle je dostatečně pevné.