Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Suchá podezdívka ze ztraceného bednění

Potřebuji udělat podezdívku pod voliéru 6x3m bez betonování. Nemám míchačku. Bude to držet pohromadě když dám zb do štěrkového lože, natluču roxory a zb vysypu štěrkem? Možná rohy vystříknout expanzní pěnou pro zpevnění. Zb dvě řady 500x150x250. Díky za rady.

Hezky lopatu, 3x přehodit,

To dnešní mládežníci nepochopí.

Já to rozepíšu:
Lopatou se dělá hromádka písku.
Každá 3. nebo 4. lopata je cement. Hezky nahoru, ať se to sype ze všech stran pískové hromádky.
Pořád dokola až je toho dost.
Pak se hromádka přehazuje hned vedle a kropí se vodou z konve.
Pak se opět přeháže na původní místo, kropí se dle konzistence.
Je hotovo.
Ideální je, když jsou na to dva. Jeden pískový a druhý cementový.