Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchod combi - Nepochopitelný problém se splachováním

Dobrý den
Prosím vás, dobří lidé poraďte, co je špatně….žádný instalatér mi nedal srozumitelnou odpověď.
Za poslední peníze nám firma namontovala nový záchod Combi – tedy s nádobkou spojenou s mísou. Stále zkouším jak šetřit vodou a zkouším mačkat jednou malý půlměsíček a pak zase veliké kolečko. Nevidím v množství spláchnuté vody žádný rozdíl. Zrovna tak to zkouším u své karamádky, která má záchod o mnoho dražší. Stejný výsledek.
Jenže – světe div se!!! Teď jsem to zkusil při odchodu od prvního doktora (kterých mám spousty) a byl v tom nebetyčný rozdíl, který by pochopil a viděl i dement s IQ 80. Počkal jsem si, než se voda doplní a zkusil druhý způsob. To samé dvakrát, ale pak už mi jel autobus domů a nepamatuji si co jsem mačkal pro málo vody a co pro hodně vody.
Já to sice budu zkoušet i u dalších doktorů, ale tím nepřijdu na kloub věci.
Jsem technik (sice ve slaboproudu), 30 let jsem se živil nejen hlavou, ale i rukama.
Prosím poraďte!!!!
Předem moc a moc děkuji, za jakou koli odpověˇ.
Michal

Moja skúsenosť s dvojtlačítkovými splachovačmi je taká, že nefungoval poriadne ani jeden čo som kedy mal, stále s tým bol nejaký problém. Nakoniec som kúpil splachovač alcaplast so stop tlačítkom a ten konečne funguje ako má. Ovláda sa to tak, že v prípade že chcem skrátiť dávku splachovania a prerušiť splachovanie stačí stlačiť tlačítko počas splachovania ešte raz. Jednoduché a funkčné. U tých dvojtlačítkových ma sralo aj to, že malé tlačítko bolo také malé že sa nedalo ani samostatne stlačiť, takže nakoniec sa to vždy skončilo aj tak velkou dávkou vody.