Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký postup a materiál na rozšírenie balkóna?

Mám za úlohu rozšíriť malý balkón, dobetónovať cca 12x12 cm na dĺžke 2m, približne ako je vyznačené na fotkách. Nepojde tam žiadna dlažba.

Zrejme to navŕtam a ukotvím nejaké roxory na chemickú kotvu.

Aký postup zvoliť, aby sa to dobre spojilo a bolo to v rovine bez viditeľných špár? Aký betón použiť? Bežnú zmes z hobbymarketov?

Alebo to zabetónovať nejakého pol centimetra pod úroveň a následne použiť nejakú opravnú hmotu na beton?

H4eX6tp
H4eh6du

Pokud je to jen 12 cm tak tam dej nějaký kovový profil o příslušném rozměru a pomocí kotevních šroubů jej uchyť na původní konstrukci. Pokud by to šlo někde přivařit bylo by to ještě lepší. Nevím zda se pod tím balkónem dá chodit. Pokud ano tak by tam měla být na kraji lišta, aby se z balkónu nic nemohlo skutálet.