Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převrtání středu kol

Zdravím, tak mám zase jeden špek. Máte nekdo zkušenost s převrtáním středové díry elektronů na auto? Potřeboval bych dohnat tak 0,5 - 1 mm a doslo mi, že když to udělám samodomo, tak díra už nebude dokonale kulatá a vystředěná.
Nevíte o nekom v Praze nebo Plzni, kdo by to byl schopen líznout? Našel jsem asi dvě firmy, přičemž cena 500 - 800 za kolo nedává ve vztahu k těm konkrétním kolům smysl.
Díky

Jestli fakt někdo chtěl pětistovku za kolo, tak bych to vůbec neřešil a nechal to udělat tam. Nečekal bych, že za míň peněz se za to bude někdo ochoten byť jen podívat. Předpokládám nemáš elektronová, ale alu kola. Elektronová jsou hořčíková slitina a jsou náchylnější na praskání.
Nebo ty kola prostě hoď na bazoš a pořid plecháče. Alu nemá žádnou výhodu (jsou těžší, náchylnější na poškození...). Pokud si mazlíš auto na vzhled, nezbude než platit. Jako se vším.