Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nivelační stěrka

Dobrý den. Potřebuji srovnat na terase podlahu. V současné době zámková dlažba .Napadlo někoho místo vyndání zámkové dlažby a dělání nového betonu , to řešit jinak.? Třeba nějakou stěrkou + perlinka , nivelačkou, . Prosím pokud ano, tak jak to dopadlo. ? pouze pochozí a chci tam položit koberec . Děkuji za podělení zkušeností . Přeji všem pěkný den .

Taky to moc nechápu. Já dával pod dlažbu k bazénu jak píšeš "kameny, klasický štěrk, pořádně udusal "žabou" a ani se to nehne přes deset let. "potěrák" až na závěr malou vrstvu a mezi spáry. To samé v pergole. Perlinka a penetrování mně přijde spíše na škodu a zbytečné. Bez bližšího info nebo foto stejně nejde poradit...