Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nivelační stěrka

Dobrý den. Potřebuji srovnat na terase podlahu. V současné době zámková dlažba .Napadlo někoho místo vyndání zámkové dlažby a dělání nového betonu , to řešit jinak.? Třeba nějakou stěrkou + perlinka , nivelačkou, . Prosím pokud ano, tak jak to dopadlo. ? pouze pochozí a chci tam položit koberec . Děkuji za podělení zkušeností . Přeji všem pěkný den .

Pokud ti nevadi, ze to bude drazsi a rizikove, tak zamkovku ocisti, zalij sterkou Chemos OT101, pak na to dej dalsi aspon 2cm vrstvu tehoz s perlinkou, pak to napenetruj, natri a na to si dej co chces. Dalsi, lepsi moznost je na tu zamkovku placnout pvc folii. Ve srovnani s poradnym betonem je ale oboje pekna blbost.

Taky to moc nechápu. Já dával pod dlažbu k bazénu jak píšeš "kameny, klasický štěrk, pořádně udusal "žabou" a ani se to nehne přes deset let. "potěrák" až na závěr malou vrstvu a mezi spáry. To samé v pergole. Perlinka a penetrování mně přijde spíše na škodu a zbytečné. Bez bližšího info nebo foto stejně nejde poradit...