Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domácí telefon-demontáž

Na domácí telefonu mně vnuk zneprovóznil sluchátko, poradíte mně prosím někdo, jak rozlousknu sluchátko, abych zjistil co se tam uvnitř odlomilo. Jsou tam zvláštní patenty pro uzavření a nechci to sluchátko rozlomit. Přikládám fotku sluchátka.
Děkuji za reakci.

ulomením se tam nemá co znaprovoznit. Pokud je tam klasická vložka ta něco vydrží, pokud piezoelektrická ta by to měla také přežít. Jedině že by je propíchal a to není tak snadné. Zkusil bych si půjčit od souseda mikrotelefon a přezkoušel na přívodní šňůře. Spíš bych typoval že je vadná šňůra než sluchátko.