Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění odpadu gelovým čističem

Dobry den. Nalil jsem do neodtekajiciho umyvadla v koupelne gelovy cistic Wc Net (posilam odkaz). Pisou tam, ze se muze nechat pusobit pres noc (pri silnem ucpani). Tak me zajima, kdyz to necham pusobit treba 8 hodin, nemuze mi to rozezrat potrubi? Dekuji..

https://www.alza.cz/maxi/wc-net-gel-na-odpady-1-l-d6333105.htm?kampan=adwdro_drogerie_pla_all_drogerie-css_cistici-prostredky_t_9062802___461755464905_~107759132106~&gclid=Cj0KCQjww4-hBhCtARIsAC9gR3ZdbR6u7M9UKkNg4aQkRk28_0WMFG3WaKJR2yjmpwbbG6j03Ii5DBgaAnboEALw_wcB

Jenže nevíš, jestli je tam jen mastnota... Poleptání louhem je taky bolestivé :-)
Nejsme v Americe, kdy je někdo schopný zažalovat výrobce mikrovlnky jen proto, že v návodu nebylo uvedené, že výrobek není určený pro sušení zvířat.
Je to minimálně 20 let nazpět, kdy ženská chtěla usušit v mikrovlnce nějaké zvíře, protože bylo mokré. Teď nevím jestli kočku nebo králíka nebo jestli to mělo být jen nějaké varování, aby do mikrovlnky nedávali domácí mazlíčky a jestli se to skutečně stalo, protože mně to přijde absurdní, ale američané jsou schopni všeho...