Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnání místa pro malou terasu

Dobrý den,
moc prosím o radu ohledně způsobu jak vyrovnat malý plácek u domu pro terasu 2x2,5m. viz fotka. Místo se svažuje jak dopředu tak do leva k domu a vůbec netuším jak to srovnat.
Napadlo mě to orámovat fošnami a buď vylít betonem ale nevím jestli musím dát pryč tu zámkovou dlažbu a nebo tam zabetonovat nějaké kotvící patky a do nich nosné konstrukční hranoly. Ty patky by se mi asi mohli časem začít propadat ne?
Fakt nejsem žádný kutil :-)
Moc děkuju za každou radu
9JcMQ.jpg

Dobrý den, a co postavit terasu na rektifikační terče? Ty právě řeší tyto problémy - umějí vyrovnat výškové rozdíly a mají v příslušenství i sklonový korektor, který kompenzuje spád. Stačí jim pevný podklad, který nemusí být nijak dokonale vyrovnaný, žádná potřeba betonování. I ta zámková dlažba by tam mohla zůstat. Na terče Buzon můžete postavit terasu jak z dlažby, tak z dřevěných nebo dřevoplastových prken. To už je na Vás. Můžete se obrátit pro konzultaci na info@buzon.cz, kde Vám rádi poradí optimální řešení na míru.