Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dremel Stylo 2050 se při zatížení vypíná

Dobry den. Mam novou malinkou primou brusku Dremel Stylo 2050- sitove napajeni (zdrojem 18V/500mA) a pri praci se pri jemnem zatlaceni na brusku bruska vypne- musi se znova zapnout a znovu jede. Dela to uz odzacatku, jenze ja ji nikdy nepouzival, az ted jsem ji chtel pouzit. Kdyz jsem ji koupil a odzkousel, myslel jsem, ze je to nejaka ochrana proti pretizeni- prstem jde zastavit- vypne se, ale v navodu o tom nic nepisou a normalni to asi neni, jelikoz je bruska pri praci nepouzitelna. V zaruce uz neni. Cim by to mohlo byt? Zdrojem to neni, odzkousel jsem brusku na laboratornim zdroji a dela to taky..

velmi záleží aj na tom,čo s týmto nástrojom opracovávaš,má ochranu proti preťaženiu,ale je určený na opracovanie jemných vecí a la sadra,mäkké plasty,balza,modurit a spol,na nejaké obrábanie kovov a tvrdých materiálov to určené nieje,nanajvýš na leštenie povrchu,na tvrdé materiály a la kov,kameň sú dremel 3000/4000/8500.....