Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabudování DVDRW jednotky do zesilovače.

Dobrý den.Sestavuji si nový zesilovač 2x40W a chtel bych si do něho nainstalovat DVDRW jednotku,jen pro přehrávání DVD disků.Je tato kombinace možná nebo to nejde.Pokud to jde,můžete mi poradit jak.Ze zrušeného PC mně zbily dvě tyto jednotky.Z jedné jsem si udělat přenosný disc,dokoupením přvodného komponentu k připojení k novému PC,ni,a druhou jednotku bych si chtěl zabudovat do zesilovače ale nevím jestli to jde.Může mi někdo poradit,nebo to zavrhnout jako "blbost"??

6000 Kč nebo Kčs bylo dost, za to jsem si koupil svůj první HDD 40 MB. Protože plánovaný 80 MB byl už moc drahý. A do té doby jsem všem spouštěl a provozoval jen z diskety a s pomocí virtuálního Ramdisku, který kapacitu zvětšil až na úžasné 2 MB místo 1,44. To byly časy.:puff:
Dneska už se ta tvoje mechanika dá sehnat levněji.:-)

Oni to mnozí mladí dneska ani nechápou, že tehdy se počítalo v MB a ne GB nebo TB. Takže dnešní disk 4 TB je 100000x větší než ten můj 40 MB a je levnější. Nebo ceny RAM 1MB/1000 Kč, tedy dneska by každý 1 GB stál milion.
Ale ne všechno tehdy bylo drahé, třeba barevné inkousty do tiskáren. Konkrétně do mé tiskárny Alfi skutečně stály jen pár Kčs.:-)