Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utesnenei kurenia v aute

Dnes som mal v nadrzke kvapalinu na spodnej ryske a u vodica pod nohami nacucany koberec. Akoze neskumal som co to je, ale myslism ze teraz v zime ked sa kuri, by to mohol byt radiator kurenia.
Len sa chcem opytat, ci mate a ake skusenosti s pripravkami na utesnenie chladicov . . . takych 10 eur by som do toho vrazil, skor nez zacnem uvazovat o servise a o vymene radiatora.

Mám taky thalii (2002), taky jsem si všiml mokrého koberce u spolujezdce, asi z chladiče protože dolejvam vodu dost často ale může to být něčím jiným, nevím. Jen je zajimave že máme stejný problém u stejného auta :) já do něj investovat nebudu, příští měsíc ekologicky zlikviduji. Sice jsem neporadil jen mě to zaujalo, protože ten mokrý koberec u spolujezdce v thalii mám taky... :)