Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv Philips 43pfs5803 nejdou tv stanice anténa pripojena

Ahoj snažím se tv zapnout ale bez reakce, ale přes multimediální centrum lze bez problému zapnout a přehrát filmy. Anténa je zapojena a HDMI kabel zapojen do multimediálního centra. Na tv nesvítí ve vypnutém stavu červená dioda.

Stisknu tlačítko tv na dálkovém ovladači a bez reakce.v dálkovém ovladači jsem dal dvě AAA baterie Varta longlife a nepomohlo.

Řešení:

Aha. Je to jasné, že to nebylo čistýma rukama? To by znamenalo, že je potřeba ovladač rozebrat (pokud to vubec pujde) a poté vyčistit vnitřní kontaktní plochu.
Věř tomu, že vevnitř bude pěknej sajrajt a ten zpusobuje, že do najednou nefunguje.

Jo a podle návodu jsem jasně vyčetl, že to má tlačítka na zapnutí+základní ovládání v zadu.

Skusit cez telefon pozriet ci vysiela nie len zap-vyp, ale musi vysielat akekolkvek tlacitko.
Ak ostatne vysielaju, tak pozriet zap-vyp, moze byt nie smietka, ale mastne, nefunkcna ploska na tlacitku - provizorne opravit makkou tuhou, skusit spojit provizorne spoje na plosaku inac, ci zapne.
Ak nefunguje DO vobec, skontrolovat baterie, ani nie tak napetie baterie, ale ci maju kontakt, (resp. odmerat na vystupnych kontaktoch DO - 3V), mal som baterie ktore boli asi tak nejak mimo normu, a capicka nedociahla na kontakty, resp, sirsi okraj tomu zabranil, na druhom sa zasekla ta pruzinka druhym zavitom v tom zacvakavacom ramceku - jasne ze potom nedociahla na bateriu . . . malokedy sa stane, ze odide DO.