Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lednička Gorenje - vypínač na vyhřívání agregátu

Dobrý den,
mám již léta mrazničku s ledničkou Gorenje typ HZS2326. Mám k ní sice návod ale tam můj problém neřeší.
Jde mně o vypínač uvnitř viz.foto. Vypínač vedle knoflíku na nastavení teplota. 1 - 7.
Vypínač údajně slouží k zapnutí a vypnutí vyhřívání agregátu lednice při jejím použití venku v nevytápěných prostorách. Nevím, kdy je to zapnuté.
Nevíte, kde je možno stáhnout návod?
Děkuji předem
T.

Změna předmětu, původně: Lednička Gorenje (host)

Není to pro venkovní použití, ale výhřevem se přinutí víc běžet kompresor pro vyšší výkon mrazáku. Většinou tyhle kombinace pod 6° vypnou a vyteče mrazák. A běh topení je znát na výparníku, objeví se oblast, která nenamrzá, ani na ní nekondenzuje voda.
Pokud se mýlím a vyzkoušíte, že komb. chladnička funguje i s mrazákem při teplotách kolem 0°, dejte vědět.