Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Věčná smyčka k trafopajce

Dobry vecer. Nevite nekdo, jestli udavane prumery vecnych smycek k trafopajce je prumer toho dratu nebo prumer dratu toho vecneho hrotu? Mam vecnou smycku, ktera ma prumer dratu 1,6 mm a prumer dratu vecneho hrotu 1,2 mm. Potreboval bych tlustejsi vecny hrot, ale nevim, jaky koupit, kdyz nevim, ceho prumer to je. Diky za reakce..

Tak dnes dorazily vecne hroty- objednal jsem vsechny prumery, jelikoz jsem si zaroven objednal vedle te 125W jeste jednu slabsi 75W trafopajku a tim teda odpovidam na moji otazku a to, ze udavane prumery jsou prumery toho vecneho hrotu a ne toho medeneho dratu..