Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrutky na zasuvky

Ake skrutky pouzit ako nahradu za original na uchytenie plastovej krytky zasuvky k vlastnemu stroceku? Jedna sa o ABB Tango, jedno alebo aj dvojzasuvka. Rozmerom zavitu by som aj nasiel, ale nikdy mi nesedi hlava, vzdy to co nakdem, ma vacsi priemer minimlane o par desatin, co staci aby mi tam uz nevliezla :-)
ABB zatial neodpovedalo . . .

Tie by tam v podstate vosli, ale niesu to ony. DIN 920, M3 priemer hlavy max 4 mm, original 4,8
Nemam teraz po ruke rozobratu zasuvku, ale ak je zavit M3, nech je diera 3,5, tak hlava max 4 mm je uz dost o hubu . . . A nehladiac na to, ze rozmer M3 je v dlzkach 3-16, ja by som prijal este viac ako originalnych 18 . . . :-)
Ale dik, skusim pohladat ci ma niekto aspon tu 16tku :-)