Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napětí v motorku ostřikovače,ale nefunguje

Zdravím, motorek ostřikovače nefunguje.
-při proměření napětí na patici ukazuje 11.7 V při spuštění a v klidu je 0V, takže páčka by měla být v pořádku. (napětí na baterii auta 12.3 V )
-při připojení na baterii motorek běží (motorek se koupil nový, bohužel zbytečně nebo při zkoušení k baterii běží i ten starý
-zkouška žarovkou proběhla jak na baterii,kde normálně svítí,ale na patici už se nerozsvití, samozřejmě při spuštění páčky ostřikovačů

Čím by to mohlo být?Díky

Na patici 11,7V voci comu? Neviem ako vyzera patice,, moze byt problem s kostrou na patici ma dva kontakty na dva kabliky? Alebo druhy kontakt je rieseny ako plechova prichytka na karoseriu . . . ? . . . teda plus pride, ale uz ma problem "odist" :-)
Kontox na kontakty, pripadne oskrabat pokial sa da . . .
Raz som sa stretol s niecom podobnym, zlomeny kabel, cez buzirku nebolo nic vidiet, len ked sa s nim hybalo, tak sa zariadenie rozbehlo, ked som ho pustil, vratil sa do povodnej polohy a zase nic :-)