Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabijacka na telefon s QC

Vie niekto ako ma fungovat system QC?
Mam dve nabijacky, obidve cina.
Pripojim telefon, nabijaju najprv 5v, po par sekundach sa prepne na 9v . . . to je OK. Ale . . .
Ale jedna, ak pocas nabijania odomknem telefon , tak zacne nabijat len na 5V, druha si drzi 9V aj pocas prace s telefonom.
Ktore je spravne, kde je chyba? Okrem toho , ze cina :-)

Musi sa to nejak dozvediet, ked jedna zostane na 9V a druha sa prepne na 5V . . .
Len ma tak zaujimalo, na zaklade coho sa to prepina, ked telefon je ten isty, meni sa nabijacka . . . nabijacka nevie ze som odomkol telefon, ale telefon musi dat nejake avizo nabijacke, a kazda zareaguje inac . . . je mozne ze da pokyn "prepni na 5V" a jedna to ignoruje :-)