Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevíte někdo o moštárně?

Ahoj lidi, moje otázka asi trochu vybočuje z technických porad, ale prosím, nevíte někdo o místě v Praze 5 nebo poblíž Slivence, Řeporyjí, Ořecha, kde bych si mohl namoštovat jablka? Ve Slivenci je letos zavřeno, pěkně nás vyšplouchli. Nevadí , když půjde o malou a soukromou moštárnu, i u někoho doma. Jablek je letos docela dost, sníst všechna se nedají, a nevydrží dlouho. Je škoda naházet je na kompost. Moc děkuji za případný kontakt. S.

Slyšel jsem, že se od nás jezdí moštovat do Kácova (neni to zrovna blízko, ale nápis moštárna už v našem městě zmizel nedávno a předpokládám že moštárna samotná tam neni od revoluce), ale to je od Prahy docela daleko, a když si ještě představím, kde jsou Řeporyje a kde Kácov, tak ještě na špatnou světovou stranu.