Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konventer z aku baterky parkside X20V

Zdravím.
Mám doma od kamoše půjčenou pilku.
https://www.banggood.com/VIOLEWORKS-88VF-6-Inch-Electric-Chain-Saw-1500W-Cordless-One-Hand-Saws-Woodworking-Tool-Wood-Cutter-W-or-None-or-1-or-2-Battery-For-MakitaBattery-p-1862023.html?p=US091125508558201810&custlinkid=2298669&cur_warehouse=CZ&ID=531931

14 dní stara ale ta baterka stojí za hovno.
Prodává za 300 kč
Tak mně napadlo zkusit nějakou redukcí s parkside X20V.
Jsem koukal na ali a redukce jsou dost drahé.
Třeba tady.
https://www.aliexpress.com/item/4000966631895.html
Myslíte, že se ten rozdíl 2V v té redukci nějak řeší?

Nosím si ze sběrný steré aku šroubováky a tam jsem nikdy neřešit nějakých + nebo - 2V

Ty už jsou celkem k ničemu. Já používám starší, ale pouze pro nenáročná zařízení (baterka, rádio, elektronika) tak s min 1500 mAh a konečným napětím kolem 4 V. Taky testuju na tomhle testeru. Pro náročnější el. přístroje a nářadí pouze nové a ty LiitoKala. Ty, na testeru, ukazují běžně kolem 2500-2700 mAh a napětí nad 4 V.:puff:

Tak to je tedy divný. Já zatím měl s Číňanem zkušenosti dobré. Ale pokud jsi ji kupoval na Aliexpressu a nepotvrdil příjem jako OK, tak zkus reklamovat. Z mých víc jak 100 nákupů jsem reklamoval, třeba mnou vadně objednané displeje pro tablet a pak nefunkční smart hodinky a obě reklamace byly vyřízeny OK. Jinak bylo vždy vše OK. Za displeje mi (cena kolem 2 tisíc), po jejich zaslání zpět, vrátili peníze a hodinky (prodejní cena kolem 200,-Kč) poslali nové, aniž chtěli ty vadné zpět.:-D
P.S. Teď jsem ještě znovu přečet dotaz, že nejde o pilku Tebou koupenou. Za ty 300 ji kup a udělej novej pack. ;-) To se vyplatí.