Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fabia 1 1.4 MPI, spojka - je tu mezi námi mechanik?

Zdravím všechny,

není tady mezi námi nějaký mechanik, který by se mnou byl ochoten vyměnit spojku na Fabii 1 se starým škodováckým motorem 1.4 MPI?

O co mi jde: mám moc pěknou zachovalou Fabii, krmenou originálními díly, prostě se to ještě vyplatí. Potřebuji vyměnit spojkovou sadu, ale pořádně to vymazlit. Nechci, aby na tom řádil nějaký učeň. Mám vlastní sadu Sachs, což servisy nechtějí ani vidět. Po zlé zkušenosti s výměnou silentbloků předních ramen, uložení tlumičů s ložisky, kdy jsem to pak musel kompletně předělat, bych tu operaci spojky chtěl udělat s někým sám a nesvěřovat
to uspechaným servisům, kde jedou těžce na kvantitu. Nespěchám a nemám problém zaplatit, prostě práce do pohody.
Není tu někdo pro takovou špatnost? :-D Případně neznáte někdo někoho šikovného, kdo to vymazlí k dokonalostí?

Díky!

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pokud nemáte dobrého známého majitele servisu tak žádný servis vám nebude provádět opravu z donesený…
kap.dabač 14.09.2022 09:32
kap.dabač
Jojo, vím, jak to chodí. Když bych věděl, že mi tam namontují to, co chci, tak budiž, jenomže to se… poslední
windowsáč 14.09.2022 14:12
windowsáč

Pokud nemáte dobrého známého majitele servisu tak žádný servis vám nebude provádět opravu z donesených náhradních dílů.On má totiž slušný profit z montáže vlastních nakoupených dílů.Potom nikdo nebude riskovat z budoucí případné reklamace závad která může vzniknout v případě dodaného vlastního dílu.Jinak výměna spojky není nic tak náročného aby jste to nemohl svěřit servisu.Ono pokud tam mají učně tak ten pracuje většinou se zkušeným mechanikem pokud se jedná o náročnější opravy.Píšete že jste zkušený kutil .Mám za to že výměnu spojky zvládnete v domácích podmínkách bez problému.Montážní jeřábek mají i v některých provozovnách kde by se dal vypůjčit.Potom už budete čerpat rozum z montážního manuálu a výměnu spojky úspěšně zvládnete.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru