Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stativ na Laser se závitek 3/8

ahoj ,pořídil jsem si laser na stavbu ,ale potřeboval bych k tomu stativ.Nicméně má nějaký divný závit.je to prumer cca 15mm ,to je tuším 3/8 - že?
nevíte o nějakém stativu s tímto závitem který by tam pasoval?Díky za typa...prošel jsem alzu Heureku ,ale všude jiné závity...

99,9% laserov používa buď 1/4 alebo 5/8,a asi si nehladal nikde,alza je plná ponúk na statívy pre krížové lasery a meradlá,rovnako heureka,dokonca aj česká varianta bazošu má zaujímavé ponuky na zánovné statívy,ak teda vynechám odborné predajne s online shopmi a la kobatech,boukal,maviz,geoshop,dewaltnaradi.cz a spol....