Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladba zateplení podkroví

Dobrý den,
prosím o radu ohledně skladby zateplení v podkroví. Řeším dilema, jak správně a účinně zateplit podkroví a zjm. prostor mezi pozednicí a trámem, který nese krokve. V této mezeře se nacházejí vazné trámy, které jsou směrovány kolmo. Napadá mě tam nacpat vatu a pak ještě další vrstvu před to (podél celé nadezdívky). Myslíte, že to bude stačit, nebo mám vatu dotáhnout až na samý konec střechy a do podhledu? Přikládám nákres konstrukce a mého záměru. Děkuji za reakce.

Asi jsem boba nas ral. Já kutilům fandím a musí se jim pomáhat.

Při kouknutí na fota mi naskočilo v hlavě stavení z roku něco kolem 1890. Půda, každý trám jiný, sem tam něco chybí a tu a tam něco shnilého.

Vím, že každý nějak začínal a každý udělá chybu. Ale pod dohledem zdatného ošetřovatele, který se koukne a zhodnotí, tak to půjde.

A když pán půjde např. do Deku a řekne, že si to koupí tam a poprosí je, ať pošlou technika. A ať udělají návrh a rozpočet. Oni budou rádi.