Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílý dým ze sekačky

Dobrý den potřeboval bych poradit jaká závada by to mohla být když ze sekačky jde bílý dým . vyměnil jsem svíčku i olej ale i po několika minutách sekačka nepřestane vydávat dým děkuji za rady

Nepoužíváš třeba benzín z minulého roku? Ikdyž tím by to snad být nemělo, jen takový tip. Moje přítelkyně kdysi do sekačky použila na dolití nádrže benzín namíchaný s olejem
určený do motorové pily :-) Přitom jsem jí několikrát říkal, že kanystr se zeleným víčkem máme do sekačky a s červeným do pily... Podaří se. Naštěstí kromě dýmu se nic horšího nestalo.