Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propíchnout CO2 bombičku.

Zdar. Koupil jsem si 5l soudek na pivo a k němu výčepní ventil na CO2 "jednorázovou bombičku."
Jednorázové 16g CO2 jsou nehorázně oproti klasické České bombičce na sifon.
Vytisknul jsem si adaptér na zvětšení té bombičky, ale problém je že to tu plnitelnou neodpaní.
Přitom výměna 20-30Kč za naplnění.
Pípa: pipa-co2-na-soudek-5l

Tak to je fajne,hlavně zkusit,aby průměr jehly vlezl do té převlečné matky na bombičce.Nevidím jak to tam je,někdy stačí něco mírně brousnout a hned jde něco dále a efekt dostaven.Tím myslím,jestli by ta jehla nešla třeba podložit,nebo něco podobného.Jehly byly běžně u sifonek a šlehačkovačů v balení jako náhradní díl.:-)

https://www.google.com/search?q=jehla+na+bombi%C4%8Dku&source=hp&ei=8UXuYszrMsKS8gKt_qTACw&
iflsig=AJiK0e8AAAAAYu5UAdmc8vK0XRhgKXrCXwY1wQZzXpAb&ved=0ahUKEwiMqJWWhLL5AhVCiVwKHS0_CbgQ4dUDCAY&uact=5&oq=jehla+na+bombi%C4%8Dku&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6CAguELEDEIMBOg4ILhCABBCxAxDHARDRAzoECAAQAzoICAAQgAQQsQM6CAguEIAEELEDOgUILhCABDoFCAAQgAQ6BAguEAM6CwguEIAEELEDEIMBOhEILhCABBCxAxCDARDHARCvAToLCAAQgAQQsQMQgwE6CAguEIAEENQCOgUIABCxAzoLCC4QgAQQxwEQrwE6BggAEB4QFjoICAAQHhAPEBY6BQghEKABOgQIIRAVOgcIIRCgARAKUN8FWKVgYM5qaAJwAHgAgAGSAYgBpw6SAQQxMC44mAEAoAEBsAEA&sclient=gws-wiz